Про Компанію

ТОВ «Єврогазмонтаж» - молода компанія, яка активно розвивається у сфері надання послуг з проектування, будівництва та сервісного обслуговування газового обладнання  промислових та побутових об’єктів.

 «Єврогазмонтаж» у своїй діяльності опирається на технічні норми та вимоги, затвердженні законодавством України. Компанія має всі необхідні дозвільні документи, а також матеріали, сучасне обладнання та спеціальну техніку для якісного виконання замовлень.

Компанія має чітку організовану структура, що забезпечує ефективну взаємодію між відділами та професійний підхід до роботи із замовниками.  Співробітники «Єврогазмонтажу» - це кваліфіковані спеціалісти, які мають фахові знання та багаторічний  досвід  роботи у сфері газопостачання: від складання технічного завдання і плану робіт до післягарантійного обслуговування об’єктів.

Тісна співпраця із виробниками та постачальниками гарантує якість встановлюваного компанією газового обладнання та оперативність  виконання робіт на об’єктах.

Щорічно «Єврогазмонтаж» обслуговує більше 200 об’єктів, виконуючи проектні, будівельні та ремонті роботи на вузлах обліку газ промислових підприємств, об’єктів соціального значення, організацій державного масштабу та приватних осіб. 

Наші Контакти Єврогазмонтаж