Газообладнання топкових комунально-побутових об’єктів

Топкові комунально-побутових об’єктів є комплектом технологічного та допоміжного устаткування, яке забезпечує центральне опалення і водопостачання споруд. Конструкція топкової здебільшого складається з одного або кількох котлів, бойлера та гідравлічної обв’язки котла.

Усі теплові системи для генерації тепла використовують котли та інше обладнання. На об’єкті можуть використовуватися комбіновані системи, коли до газового котла паралельно підключається електричний або твердопаливний котел. Бойлер може бути проточним або ж накопичувальним, і застосовується для нагрівання води. Тепло від головного джерела до споживачів розподіляється циркулярними насосами по трубам, система яких складає гідравлічну обв’язку котла. Зачасти топкові оснащують системами вентиляції та обладнанням для підготовки води. 

Фахівці «Єврогазомонтажу» знають, що розміри приміщення топкової мають відповідати кількості устаткування та тепловій потужності газового обладнання, і професійно зроблять всі необхідні розрахунки. Наші спеціалісти мають не лише усі необхідні дозволи на будівництво та монтаж газообладнання топкових комунально-побутових об’єктів, а й достатній досвід успішного втілення своїх знань на практиці.