Будівництво газопровідних систем

Будівництво газопроводів здійснюється згідно з технічними нормами та вимогами, затвердженими на законодавчому рівні. Виконувати такі роботи повинні виключно кваліфіковані фахівці, які мають на це відповідні дозволи. Будівництво газопроводів – це складний процес, який потребує підвищеної уваги та відповідальності, адже безпечна експлуатація – це безпека людського життя.

ТОВ «Єврогазмонтаж» має всі обов’язкові дозвільні документи, а також необхідні матеріали, обладнання та спеціальна техніка для якісного виконання будівельно-монтажних робіт. Фахівці компанії є кваліфікованими спеціалістами і мають багаторічний успішний досвід у проектуванні, монтажу та запуску газопроводів.

Будівництво газових трубопроводів є трудомістким і багатоетапним процесом. Першочергово труби та фітинги мають пройти контрольний огляд з метою виявлення можливих дефектів та відповідності розмірів деталей.

Складання трубопроводів проводиться різними методами залежно від матеріалу, з якого виготовлено труби. Обов’язковою умовою вдало виконаної роботи є герметичність у місцях з’єднань. Щоб захистити труби від можливої ґрунтової корозії та зменшити тепловитрати, проводиться ізоляція самих труб – зовнішню поверхню газопроводу покривають спеціальними мастиками або обгортковими матеріалами. Безпосередній монтаж газопроводу проводиться довгомірними трубами або секціями, які з’єднуються (зварюються) у «нитки». Відповідно до проекту труби закріплюються, забезпечуючи тим самим балансування системи. 

Одним із важливих етапів є створення антикорозійного захисту трубопроводів від впливу навколишнього середовища. Він передбачається та прописується ще на стадії проектування і  залежно від матеріалу труб буває двох способів: пасивний та активний. Пасивний захист – це нанесення ізоляційного покриття  від контакту з ґрунтом та обмеження проникнення блукаючих струмів. Активний захист створює захисний потенціал газопроводу, і буває катодним та анодним.

Перед здачею в експлуатацію, проводяться випробування на міцність та герметичність трубопроводів.

Усі комплектуючі газопроводу, в тому числі і ізоляційні матеріали, повинні мати відповідні сертифікати якості, паспорти та інші документи заводів-виготовлювачів. ТОВ «Єврогазмонтаж» тісно співпрацює із заводами, які виготовляють обладнання та устаткування, а також із постачальниками обладнання, що дозволяє виконувати всі роботи у визначені терміни.