Гідравлічні розрахунки газопроводів

Гідравлічний розрахунок газопроводу проводять відповідно до ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання» (додаток Е) на стадії проектування з метою визначення оптимального діаметру труб та втрат тиску на ділянках газопроводів.

На підставі вихідних даних шляхом гідравлічного розрахунку газопроводу визначається технічна можливість пропускної спроможності газопроводів у конкретній точці або ж на ділянці. Крім того, за допомогою гідравлічного розрахунку обчислюються втрати тиску при пересуванні газу по трубах на вже встановлених газопроводах.

Обчислення проводиться з урахуванням температури газу як за нормальних умов роботи, так і при відхиленні від норми і виконується для газових мереж із різним тиском (низьким,середнім та високим). Важливим завданням при гідравлічному розрахунку є побудова графіку перепадів  тиску в мережі.

Фахівці «Єврогазмонтажу» є професіоналами і виконують усі необхідні розрахунки професійно та вчасно. Вони знають, що якісно проведений гідравлічний розрахунок забезпечує ефективну та безпечну роботу системи в оптимальному режимі, стабільне подання газу, гарантує правильно підібране обладнання для газової конструкційної системи і як результат фінансове заощадження для замовника.