Траси газопроводів

Фахівці «Єврогазмонтажу» виконують проектування трас підземних та надземних газопроводів (сталевих та поліетиленових) низького, середнього та високого тисків для населених пунктів, промислових підприємств, котелень, комунально-побутових споживачів тощо. Наша компанія забезпечує погодження планів проектованих трас газопроводів у всіх інстанціях. 

Розрізняють стандартне та нестандартне приєднання до газових мереж в залежності від потужності об’єкта газоспоживання та відстані від точки забезпечення потужності до точки приєднання.

Так, при стандартному приєднанні об’єкт газоспоживання знаходиться в місцевості, у якій вже прокладено газопровід. При цьому потужність об’єкту не має перевищувати споживання 16 метрів кубічних газу на годину, а відстань від точки приєднання до об’єкта по прямій лінії повинна бути у межах міста — до 10 метрів, у сільській місцевості — до 25 метрів.

Якщо ж потужність та (або) відстань перевищують зазначені показники, то виконується нестандартне приєднання, яке передбачає будівництво та введення в експлуатацію газових мереж зовнішнього газопостачання від місця забезпечення потужності до точки приєднання.